PL DE

o firmie

Zajmujemy się zaopatrywaniem przedsiębiorstw w upominki i inne akcesoria reklamowe wraz z wykonywaniem na nich nadruków firmowych. Nasze wieloletnie doświadczenie i praktyka na rynku reklamy niemedialnej pozwalają zapewnić profesjonalną obsługę swoim klientom.


W ofercie znajduje się kilka tysięcy różnych wyrobów. Nasze upominki i gadżety to przede wszystkim produkty dobrej jakości, wzornictwo dostosowane do aktualnych trendów rynkowych oraz do indywidualnych oczekiwań odbiorców i w atrakcyjnych dla klienta cenach. Możliwości techniczne pozwalają wykonywać nadruki logo na produktach wszystkimi dostępnymi technikami jak np. - tampodruku, sitodruku, laserowe, haftu itp.

Współpracujemy z dostawcami i producentami materiałów reklamowych zarówno z Polski jak i z całego świata, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. Stale rosnący wachlarz produktów pozwala nam dopasować ofertę do potrzeb, jak i możliwości finansowych klienta. Każdego z naszych zleceniodawców traktujemy indywidualnie dostosowując naszą ofertę do jego oczekiwań i wymagań, aby produkty, które proponujemy, pomogły realizować wyznaczone cele marketingowe.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ